Witamy. Tutaj znajdziesz najbardziej aktualne informacje o zawodach, wydarzeniach na obiekcie i inne przydatne informacje z życia strzelnicy. Zapraszamy do oglądania. Tutaj umieszczamy kalendarz zawodów i inne informacje.

CONTRATAK 2023

contratak

2-3 września 2023

‼UDAŁO SIĘ ‼Już poraz kolejny zawody Contratak przeszły do historii. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji, prowadzenia oraz zabezpieczenia zawodów. Odzew jest mega pozytywny. Doceniamy włożoną pracę każdego z osobna i wszystkich razem. Bardzo dziękujemy za trud i działanie na torach i poza nimi. Tym którzy z różnych względów nie byli powiemy ... że jest czego żałować.

  

Strzelnica

Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie CON-TRA zostało założone w 2020 roku przez ludzi, których łączy jedna pasja – Strzelanie.

Myśliwi

Zapraszamy koła łowieckie oraz myśliwych indywidualnych do treningów i organizacji zawodów na naszym obiekcie. Dysponujemy osiami TRAP, SKEET, przebieg zająca, przebieg dzika, rogacz i lis. Dostępne jest także osłonięte miejsce do przystrzeliwania i zerowania broni.

Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele.

Partnerzy