Jesteśmy pasjonatami broni palnej oraz strzelectwa. Posiadamy bogate doświadczenie w posługiwaniu się bronią. Nasza kadra instruktorów to zaprawieni w boju oficerowie WP, którzy zdobywali wiedzę i umiejętności podczas prawdziwej walki miedzy innymi na misjach w Czadzie czy Afganistanie oraz strzelcy sportowi wielu dziedzin – statycznych, dynamicznych, taktycznych, intuicyjnych oraz snajperskich, CQB.

Podczas służby realizowaliśmy rozmaite szkolenia z użyciem broni palnej zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Dziś swymi umiejętnościami i pasją strzelecką chcemy dzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi bezpiecznym i praktycznym posługiwaniem się bronią.

Szkolimy z zakresu posługiwania się bronią palną na różnym poziomie zaawansowania i zaangażowania :  strzelania z broni palnej, samoobrony oraz zachowania podczas ataku terrorystycznego. Realizujemy kursy dla osób indywidualnych oraz grup. Ponadto organizujemy imprezy integracyjne o zabarwieniu wojskowym, połączone ze strzelaniem, grami terenowymi i innymi atrakcjami.

Telefon:
536 300 030
505 432 932

biuro@con-tra.pl

ul. Strzelecka, 66-416 Wojcieszyce k. Gorzowa
Kontakt

Facebook