Deklaracja i RODO

Wszyscy nowi członkowie klubu muszą zostać zaewidencjonowani. Do tego niezbędne jest wypełnienie (czytelnie) deklaracji i oświadczenia RODO. Do dokumentów należy dołączyć jedno zdjęcie oraz oświadczenie o niekaralności z sądu*

Przed przystąpieniem do wypełnienia dokumentów niezbędna jest rozmowa informacyjna, na którą umówisz się pod nr +48 505 432 932

*nie dotyczy posiadaczy pozwolenia na broń oraz czynnych funkcjonariuszy służb mundurowych i żołnierzy.

Deklaracja członkowska

Informacja o ochronie danych osobowych

Strzelnica

Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie CON-TRA zostało założone w 2020 roku przez ludzi, których łączy jedna pasja – Strzelanie.

Myśliwi

Zapraszamy koła łowieckie oraz myśliwych indywidualnych do treningów i organizacji zawodów na naszym obiekcie. Dysponujemy osiami TRAP, SKEET, przebieg zająca, przebieg dzika, rogacz i lis. Dostępne jest także osłonięte miejsce do przystrzeliwania i zerowania broni.

Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele.

Partnerzy