Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych. To ponad 25 ha pięknych przyrodniczo terenów dostępnych dla pasjonatów strzelectwa. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i ludzie dzielący wasze pasje. U nas nie trzeba się spieszyć. Instruktorzy dostępni na miejscu służą pomocą i fachową wiedzą w każdym aspekcie waszego pobytu. Cieszcie się naturą razem z rodziną lub znajomymi. Oddajemy do waszej dyspozycji grill, miejsce do spożywania posiłków, sanitariaty oraz wspaniałą atmosferę. Nie ważne ile masz lat, każdego nauczymy strzelać ponieważ obiekt umożliwia również osobom nie posiadającym uprawnień strzeleckich strzelanie w formie rekreacyjnej. Wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, integracyjne spotkania firmowe to nasz żywioł. Przyjdź i sprawdź nas. Zapraszamy.

Zadzwoń do nas!

  • Adrian – 536 300 030

  • Krzysiek – 505 432 932

Napisz do nas!

  • biuro@con-tra.pl

Cennik

UWAGA! zasady wejścia dla członków GTS CON-TRA określają odrębne ustalenia.

PODSTAWOWE
Opłata strzelnicowa 40,00 pln/osoba/dzień
Instruktor 80,00 pln/godzina (1 instruktor = max 4 szkolonych)
Abonament na cały rok (bez limitu wejść) 1200 pln (1000pln przy jednorazowej płatności)
Wynajęcie osi na wyłączność 400 pln
Wynajęcie obiektu 4000 pln
AMUNICJA
Pistolet (Glock 17, Glock 19, HK USP, Canik) 2,50 pln/strzał
Strzelby (Mossberg,Typhoon F-12, Dubeltówka,Bok) 3,50 pln/strzał
Karabinki (M4,AK47) 3,50 pln/strzał
Broń historyczna (PPsz,STEN Mk2) 3,50 pln/strzał
Broń historyczna (.45 THOMSON, M1CARABINE, MOSIN-NAGANT)

5,00 pln/strzał

Mały kaliber (rewolwer, karabinek sportowy z lunetą) 1,00 pln/strzał
Broń snajperska z lunetą 7,00 pln/strzał
INNE
Tarcze 2.00 pln lub 2,50 pln za sztukę
Zakup ochraniaczy słuchu (wciskane do uszu) 2,50 pln / para
Wynajem takera do przywieszania tarcz 3,00 pln / dzień (nie dotyczy przychodzących na szkolenie)
Zaklejki 3,00 pln (nie dotyczy przychodzących na szkolenie)

KURSY

Organizujemy kursy i szkolenia z broni krótkiej i długiej, podzielone na kilka stopni zaawansowania. Od szkoleń zapoznawczych z bronią po zaawansowane szkolenia obronne (home defence). Prowadzimy również kursy samoobrony, a wśród nich kursy dedykowane dla kobiet. Nasze doświadczenie z jednostek wojskowych pozwala nam, jako nielicznym w regionie prowadzić kursy i szkolenia taktyczne indywidualne, dla grup zorganizowanych, militarnych, a także dla wojska i innych formacji mundurowych.

IMPREZY

Wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, integracyjne spotkania firmowe to nasz żywioł. Naszym klientom zapewniamy wspaniałą rozrywkę, dreszczyk emocji, współzawodnictwo i niezapomniane wrażenia. Po części strzeleckiej na życzenie klienta zapewniamy catering z ciepłymi posiłkami, napojami i ciastem lub przepyszną kiełbaskę z grilla. Istnieje możliwość organizacji dodatkowych atrakcji. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie. Posiadamy również vouchery okolicznościowe na różne okazje. Zadzwoń lub napisz do nas wyślemy Ci naszą ofertę.