Imprezy okolicznościowe

Piękne okoliczności przyrody, miejsce do grillowania i zabawy oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich wraz z grupą znajomych lub współpracowników. Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych jak, wieczory panieńskie i kawalerskie, firmowe imprezy integracyjne, urodziny, spotkania rodzinne i inne. Dysponujemy super miejscem, profesjonalną kadrą i obsługą oraz niespotykaną nigdzie indziej atmosferą. Przyjedź, sprawdź i baw się razem z nami. Więcej informacji pod numerami telefonów: +48 505 432 932, +48 500 042 116

Strzelnica

Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie CON-TRA zostało założone w 2020 roku przez ludzi, których łączy jedna pasja – Strzelanie.

Myśliwi

Zapraszamy koła łowieckie oraz myśliwych indywidualnych do treningów i organizacji zawodów na naszym obiekcie. Dysponujemy osiami TRAP, SKEET, przebieg zająca, przebieg dzika, rogacz i lis. Dostępne jest także osłonięte miejsce do przystrzeliwania i zerowania broni.

Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele.

Partnerzy