Vouchery

Nie masz pomysłu na prezent, chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę. Zapraszamy do zakupu naszych Voucherów. Elastyczność w wyborze broni oraz przystępność cenowa pozwolą na super zabawę, zdobycie podstawowej wiedzy na temat broni i amunicji oraz umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Zadzwoń pod +48 500 042 116.

Zabawa dla dużych i małych przez cały rok.

Strzelnica

Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie CON-TRA zostało założone w 2020 roku przez ludzi, których łączy jedna pasja – Strzelanie.

Myśliwi

Zapraszamy koła łowieckie oraz myśliwych indywidualnych do treningów i organizacji zawodów na naszym obiekcie. Dysponujemy osiami TRAP, SKEET, przebieg zająca, przebieg dzika, rogacz i lis. Dostępne jest także osłonięte miejsce do przystrzeliwania i zerowania broni.

Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele.

Partnerzy