Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 505 432 932 i dowiedz się więcej.

Akademia Strzelectwa CON-TRA organizuje szkolenia z zakresu:
- Przygotowania do egzaminu na patent strzelecki
- Szkolenia na prowadzącego strzelenie oraz instruktora strzelectwa sportowego
- Podstawowe i uzupełniające szkolenia dla ochrony osób i mienia
- Szkolenia MID Range (strzelania na średnim dystansie)
- Szkolenia dla młodzieży szkolnej z zakresu obowiązkowych zajęć szkolnych.
- Szkolenia z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią palną
- Szkolenia z zakresu strzelań bojowych i obronnych.

Strzelnica

Strzelnica Sportowo – Myśliwska w Wojcieszycach to 7 zróżnicowanych osi na świeżym powietrzu przystosowanych do strzelań sportowych (statycznych i dynamicznych), myśliwskich i czarnoprochowych.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie CON-TRA zostało założone w 2020 roku przez ludzi, których łączy jedna pasja – Strzelanie.

Myśliwi

Zapraszamy koła łowieckie oraz myśliwych indywidualnych do treningów i organizacji zawodów na naszym obiekcie. Dysponujemy osiami TRAP, SKEET, przebieg zająca, przebieg dzika, rogacz i lis. Dostępne jest także osłonięte miejsce do przystrzeliwania i zerowania broni.

Szkolenia

Szkolenie się i doskonalenie umiejętności to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Kobiety i mężczyźni, starsi i młodzież. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, pomagamy profesjonalnie i w miłej atmosferze osiągnąć założone cele.

Partnerzy